TALİP CEVAP BEKLİYORUZ

#1
SW NİN OYUNCULARININ %90 I MAGE MELE OYNIYAN YOK VE BİZ BU DURUMDAN HİÇ HAZZ ALMIYORUZ MAGELER GÜÇLÜ DİE DEĞİL MELEDE GÜÇLÜ OLSUN MİLLET MELE OYNASIN 3 PARTİ MAGE WAR KARUSTA KOMUTÇUSU ÖLÜR ÖLMEZ TOWN ATIYORLAR MELEYE NOWA BASAMAYINCA TOWN ATIYORLAR VE BİZDE HEP TOWNDA PK DÖNMESİNDEN BIKTIK FELANKOR FİLAN HEPSİ HİKAYE 1 SAATE 1 BOWLD 5 DK FELANKOR ÖLENE KADAR PK DÖNECEK SONRASI TALİP BEYE SÖYLÜYORUZ SERVERİ MELE TUTAR DİYORUZ DAHA MAGEYE YOGUNLUK GÖSTERİYOR MELE GÜÇLENSİN KARŞI TARAF MELEDE OYNASIN MAGE DAMAGELERİ YÜKSEK DİE HERKES MAGE OYNUYOR FIRSATI DEĞERLENDİRMEK GİBİ NEDEN KARUSTA MELE YOK ADAMLAR KOLAYINA KAÇIYOR MAGE HEM GÜÇLÜ VURAMASSA TOWN ATIYOR MELEYE ÖNCELİK TANISAN MAGEDE OYNASINLAR AMA BİRAZ DAHA MELEYİ ÖNCE ÇIKARMANI İSTİYORUZ MAGENİN CANI WARİORDAN FAZLA SERVER MELE OLSA EN AZINDA BOWL PK SI DA DÖNER NEKADAR DİKKATE ALIRSIN BİLMİYORUZ AMA BU ŞEKİL DEVAM EDERSE SERVERI MAGE SERVER YAPARSIN BİZDE BIRAKIRIZ DÜZGÜN Bİ AÇIKALAMA BEKLİYORUZ !!
 
#2
Meele'nin güçlenmesinden ziyade Mage'ler neden mage oynuyor bunu irdelemek lazım. Sanırım bahsettiğin 3 pt mage'nin içinde zaman zaman ben de yer alıyorum :) Böylesine güçlü novaların ve böylesine yüksek mage HPlerinin olduğu yerde meele oynamak biraz hamallık kalıyor. 2 tane güzel DB priest ayarlıyorsun, 1 tane CC priest ayarlıyorsun. Irkın içine girip 2 tane adam kestirmek için onlarca descent onlarca toorment ve parasite attırıyorsun ki karşı ırk town atamadan veya bir mage ekip arkadan bizi vurmadan 1-2 kişi keselim diye. Ve tüm bunları yaparken hem attackerlar hem priestler inanılmaz derecede efor harcıyor. Oysa ki mage PK çevirmek bundan daha az maliyetli ve daha basit.
Bı de mage PK'nin bu kadar tutmasının sebebi ırklar arasında bazen inanılmaz derecede sayısal fark oluyor. 2 pt vs 4 pt. 3 pt vs 6 pt gibi farklar oluyor. Meele pt ile buna dayanmak hele hele Town önü PK'sında çok zor. Oyuncular da "bı mage basalım da şurayı kaldıralım" düşüncesine kapılıyor.
-TiocfaidH•XERBELA
 
#4
Atakan baya doğru konuşmuş 2 kill için ona dön descent at mage de onune bas yeter bu yüzden meleye yogunluk verilmesi lazımki karşıdakilerde eminim mageden sıkılmıştır sırf hasarı yüksek die oynuyorlardır yoksa bi warior kadar zevk vermez mage
 
Top