Merhaba arkadaşlar, V2450 Beta olarak açılmıştır.

admin

Administrator
Yönetici
#1
Bilindiği üzere 2008 yılından beri PK server olarak onlineyiz, bugüne kadar sizlerin katılımlarıyla çok güzel günler yaşadık, bugünden sonra da değişen teknoloji, yenilenen donanımlar derken v1299 un artık emekli olması gerektiğine karar verdim ve v2450 sürümü ile PK serüvenimize devam etme kararı aldım, biliyorum nostalji olarak v1299 hep aklımızda kalacaktır ancak ilerleyen dönemlerde v2450 nin yanında ek olarak pvptr 1299 da talep edilirse aktif edilebilir.
Gelelim konumuza;
Şuanda server beta olduğundan, öncelikle başlangıç itemleri, bankadaki itemler, clientte eksik olan patchler ve son olarak skill ayarlaması yapılacaktır.
Eksikliklerimizi giderdikten sonra PVPTR'yi PVPTR yapan özel skill damagelerimizle gerek grafik yönünden gerek hile engelleme sistemlerimiz yönünden daha keyifli PK serveri olacağına eminim. Biliyorsunuz ki yıllardır tek başıma adminlik yapmış isem de, sizlerin talepleri, istekleri doğrultusunda bir çok yenilikler yaptığım için, Beta sürümümüzde de istek, önerilerinize açık olacağım, taleplerinizi bu başlık altında bildirirseniz gerekli güncellemeleri yapmaya devam edeceğim.
Şuanda serverimiz BETA olarak onlinedir ve otomatik üyelik sistemimiz devam etmektedir. Panelimiz çok yakında açılacaktır.
https://WWW.PVPTR.COM/PVPTRv2.rar
adresinden clienti indirip oyuna girebilirsiniz.
https://pvptr.com/destek1/chat.php
adresinden ve whatsapp 0532 458 04 20 'den bana ulaşabilirsiniz.
Herkese iyi günler, iyi oyunlar diliyorum.
Çok yakında PK Official'de buluşmak üzere ;)
 
Son düzenleme:
Top